ckcorp.auto.pl - wypożyczalnia samochodów - logo
ckcorp.auto.pl - menu

Samochód zastępczy z OC sprawcy - Łódź - CK Corp

Bezpłatny samochód zastępczy z oc sprawcy to usługa skierowana do:

  • - firm i przedsiębiorców oraz
  • - osób nieprowadzących działalności gospodarczej(konsumentów).

Usługa bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego polega na bezgotówkowym udostępnieniu przez naszą wypożyczalnię auta zastępczego. Jest skierowana do osób, których pojazd uległ zniszczeniu na skutek wypadku lub kolizji z winy innego użytkownika drogi - sprawcy zdarzenia. Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy pozwala wyeliminować niedogodności związane z brakiem możliwości użytkowania własnego lub leasingowanego pojazdu. Okres, na jaki można otrzymać od nas samochód zastępczy, uzależniony jest od kwalifikacji szkody. W przypadku szkody całkowitej, samochód zostanie udostępniony do czasu całkowitej likwidacji szkody (wypłaty odszkodowania), natomiast w sytuacji szkody częściowej - na okres do zakończenia remontu uszkodzonego samochodu.

Ckcorp.auto.pl - najem z oc sprawcy

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w zdarzeniu drogowym i utraciłeś możliwość korzystania ze swojego pojazdu, należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy! Do niedawna ubezpieczyciele prezentowali stanowisko, że poszkodowanemu w zdarzeniu drogowym nie należy się zwrot poniesionych kosztów wynajmu pojazdu zastępczego. Jeżeli dopuszczali takie prawo, to jedynie wtedy, gdy ten użytkował samochód w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poszkodowani rezygnowali więc z przysługującego im uprawnienia, zniechęcani koniecznością poniesienia z góry kosztów takiego wynajmu.

Ckcorp.auto.pl - najem z oc sprawcy

W świetle najnowszej linii orzeczniczej Sądu Najwyższego, wynajem pojazdu zastępczego, zarówno przez posiadaczy pojazdów używanych w celu prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do użytku prywatnego, traktowany jest jako szkoda majątkowa, stanowiąca (pod pewnymi warunkami) podstawę do zwrotu poniesionych wydatków na ten cel.

Musisz wiedzieć, że samo uszkodzenie pojazdu nie powoduje obowiązku samoistnego dostarczenia przez ubezpieczyciela sprawcy auta zastępczego ani wypłaty zryczałtowanej sumy pieniędzy.

Ckcorp.auto.pl - najem z oc sprawcy

Na szczęście poszkodowany nie jest sam w tej trudnej sytuacji. Nasza firma oferuje bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy. Wszystko, co musisz zrobić po dokonaniu zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela, to skontaktować się z naszym przedstawicielem, dostępnym pod całodobowym numerem telefonu: +48 512 624 642.

Wynajmując, bez ponoszenia opłat, samochód zastępczy z OC sprawcy w naszej firmie, unikacie Państwo wielu formalności. Całą procedurę zwrotu kosztów za wynajem bierzemy na siebie. Poszkodowany klient podpisuje jedynie stosowne upoważnienie i może odebrać auto zastępcze.

Ponadto, w celu podwyższenia jakości naszych usług, podejmujemy stałą współpracę z kancelarią adwokacką, która prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie likwidacji szkód. Użycie terminu „bezpłatny”, równoznaczne jest z „bezgotówkowy”, tj. z odroczonym terminem płatności za wynajem i może być rozliczony pomiędzy naszą wypożyczalnią i zakładem ubezpieczeń, po podpisaniu cesji w zakresie wynajmu pojazdu zastępczego.

Zobacz nasze samochody

Zarezerwuj samochód dostawczy lub osobowy

Za pomocą poniższego formularza możesz szybko zarezerwować wybrany samochód, zadać pytanie o dostępność auta lub uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Odezwiemy się w ciągu kilku chwil!