ckcorp.auto.pl - wypożyczalnia samochodów - logo
ckcorp.auto.pl - menu

Dla kogo auto dostawcze z wypożyczalni?

ckcorp.auto.pl - Dla kogo auto dostawcze z wypożyczalni?

Wypożyczalnia CK Corp, oprócz samochodów osobowych, oferuje również klientom wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 tony. W ofercie posiadamy dwa rodzaje aut dostawczych, dostępnych w różnych rodzajach nadwozi. Zapraszamy do zapoznania się z ich opisem oraz przeznaczeniem,

Opel Movano L3H2 - Samochód dostawczy 3,5 tony

Samochód dostawczy w nadwoziu furgon. Pojazd zaprojektowany i stworzony z myślą o transporcie towarów. Posiada bardzo pojemną przestrzeń ładunkową, a użytkowanie ułatwiają przesuwne boczne drzwi oraz dwuskrzydłowe drzwi tylne. Niski próg załadunku jest dodatkowym argumentem za wynajęciem tego pojazdu do celów transportowych.

Komu polecamy wynajem samochodów dostawczych?

  • kurierzy – auto znakomicie sprawdza się na krótkich i długich trasach, jako samochód do doręczania i odbierania przesyłek. Niskie zużycie paliwa, duża pojemność, doskonała zwrotność i wyposażenie zapewniające komfortową jazdę w każdych warunkach.
  • zaopatrzenie – codzienne dostawy towarów do sklepów spożywczych i firm, o wiele łatwiej zrealizować mają do dyspozycji nowoczesny i niezawodny samochód dostawczy. Taki właśnie jest Opel Movano z wypożyczalni samochodów Łódź. Jego wyjątkowe walory jezdne pozwalają odnaleźć w każdej sytuacji na drodze. Niezależnie od panujących nań warunków, jak i stopnia załadowania samochodu.
  • firmy usługowe i produkcyjne – samochód dostawczy w Państwa firmie został unieruchomiony? Terminowa realizacja zleceń, dostaw i zamówień wymaga takiego pojazdu? Zamiast nie wywiązywać się ze swoich zobowiązań, znacznie korzystniej jest wypożyczyć auto w naszej wypożyczalni. Oferujemy przystępne ceny za wynajem samochodów dostawczych, gwarantując korzystne warunki dla stałych klientów.

Opel Vivaro – 9 osobowe samochody do 3,5 tony

Drugą grupą samochodów użytkowych w naszej ofercie są pojazdy do 3,5 tony Opel Vivaro. Auta te zostały wyposażone w bardzo wygodne i ergonomiczne fotele pasażerskie, pozwalające na jednoczesny przewóz 8 osób + 1 kierowca. Gwarancją bezpiecznej i wygodne jazdy jest bogate wyposażenie i obecność wszystkich współcześnie stosowanych systemów kontroli trakcji i wspomagania jazdy.

Dla kogo samochód 9 osobowy z wypożyczalni?

  • Taksówkarze – zapotrzebowanie na pojemne, wieloosobowe taksówki systematycznie rośnie. To zasługa coraz większej liczby osób podróżujących po kraju pociągami i samolotami. Najczęściej wykorzystywane na trasach do dworców i lotnisk, są gwarancją stałego obłożenia i regularnych zysków.
  • Prywatni przewoźnicy – przewozy pracowników do zakładu pracy, dowożenia dzieci do szkoły lub samochód dla zespołu muzycznego. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba regularnych lub okazjonalnych przejazdów, nasze samochody stają na wysokości zadania. Ich pasażerowie mogą liczyć na wszystkie udogodnienia, jak również pełną ochronę zdrowia i życia. Samochody 9 osobowe Opel Vivaro wyposażone są w kurtyny powietrzne, pasy bezpieczeństwa, wydajną klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe webasto, działające niezależnie od silnika.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem busa osobowego, zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią celem potwierdzenia dostępności terminów i cen.

Powrót do pełnej listy aktualności

Zarezerwuj samochód dostawczy lub osobowy

Za pomocą poniższego formularza możesz szybko zarezerwować wybrany samochód, zadać pytanie o dostępność auta lub uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Odezwiemy się w ciągu kilku chwil!