ckcorp.auto.pl - wypożyczalnia samochodów - logo
ckcorp.auto.pl - menu

Opcje dodatkowe wypożyczalni samochodów CK Corp

Bagażnik dachowy z boxem: 15 zł/doba

Wyruszasz samochodem z wypożyczalni na wakacje? Nie możesz pomieścić wszystkich toreb i walizek w bagażniku? Aby nie ograniczać potrzebnych rzeczy na wyjazd, warto wypożyczyć bagażnik dachowy box. Jest to specjalny kufer z wytrzymałego tworzywa, mocowany specjalnymi uchwytami do dachu. Jego opływowy, aerodynamiczny kształt ogranicza opory powietrza, nie wpływając nadmiernie na komfort jazdy. Bagażniki dachowe typu box dostępne są w różnych wielkościach i pojemnościach, dedykowanych dla samochodów o rożnej długości. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi, firma CK Corp posiada na wyposażeniu bogaty wybór bagażników, odpowiadających możliwościom każdego posiadanego samochodu.

Łańcuchy śniegowe: 10 zł/doba

Zimowa podróż na narty samochodem z wypożyczalni? Brzmi dobrze. Szczególnie jeśli jest to jeden z naszych 9-cio osobowych busów. Taki pojazd pozwala zorganizować wygodny wyjazd dla grupy przyjaciół. Wyruszając w ośnieżone góry, trzeba brać pod uwagę trudne warunki drogowe i strome podjazdy. Pokonanie niektórych z nich może wymagać założenia na koła łańcuchów śniegowych. Można je kupić lub wypożyczyć w naszej firmie. W odróżnieniu od łańcuchów śniegowych sprzedawanych w marketach, posiadamy wyłącznie markowy i sprawdzony osprzęt o dużej wytrzymałości i łatwości zakładania.

Lodówka:15 zł/doba

Lodówka samochodowa podłączana do gniazda zapalniczki, to nieoceniona pomoc w czasie wakacyjnych podróży. Można w niej chłodzić napoje i bezpiecznie przechowywać jedzenie. Lodówkę turystyczną dobrej jakości można kupić w sklepie lub wypożyczyć u nas w cenie 15 złotych za dobę. Jest to wysokiej jakości urządzenie o dużej wydajności chłodzenia i wysokim poziomie bezpieczeństwa użytkowania.

Nawigacja GPS: 10 zł/doba

Pomimo tego że każdy współczesny smartfon posiada już odbiornik sygnału GPS i stosowaną aplikację z mapami do nawigacji, to czasami lepszym rozwiązaniem jest urządzenie zewnętrzne. Nawigacja dedykowana dla samochodów osobowych i dostawczych wyposażona jest w praktyczny uchwyt mocowania do szyby, długi kabel zasilający i samo urządzenie z dużym i czytelnym ekranem. Nawigacja do wypożyczenia w naszej firmie posiada wgrane najnowsze mapy, gwarantujące sprawny dojazd do celu podróży.

Fotelik dla dziecka:15 zł/doba

Podróżowanie z dzieckiem powinno być bezpieczne i odpowiedzialne. Między innymi z tego powodu wypożyczalnia samochodów z miasta Łódź, umożliwia Państwu wypożyczenie fotelika dla dziecka. Przypomnijmy, że w świetle prawa w foteliku samochodowym muszą podróżować dzieci o wzroście mniejszym niż 150 cm. Wyjątkiem są dzieci o wzroście w przedziale 130 do 150 cm ważące więcej niż 36 kg. Drugi wyjątek to dziecko, które podróżuje na tylnej kanapie samochodu siedząc pomiędzy dwoma innymi osobami (brak miejsca na montaż fotelika).

Powrót do pełnej listy aktualności

Zarezerwuj samochód dostawczy lub osobowy

Za pomocą poniższego formularza możesz szybko zarezerwować wybrany samochód, zadać pytanie o dostępność auta lub uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Odezwiemy się w ciągu kilku chwil!