ckcorp.auto.pl - wypożyczalnia samochodów - logo
ckcorp.auto.pl - menu

Wynajem samochodów na rodzinne wakacje

Wakacje za pasem, a Ty nadal się zastanawiasz gdzie pojechać z rodziną? Po głowie chodzą Ci różne pomysły. Wakacje z biurem podróży lub samodzielnie zaplanowana podróż? To drugie podoba Ci się bardziej? Zapewnia znacznie więcej emocji i możliwość elastycznego organizowania wyjazdu. Jedziecie tam, gdzie macie akurat pogodę. Nie musicie dostosowywać się do odgórnego programu wycieczki, ani denerwować obecnością współtowarzyszy. Również kiepska pogoda Wam nie straszna. Kiedy będzie padać, wystarczy pojechać w inne miejsce. Jeśli rzeczywiście marzą Ci się takie wakacje, pomożemy Ci je zorganizować.

Wypożycz 9 osobowego busa na urlop

Wypożyczalnia samochodów CK Corp posiada w swojej ofercie niezawodne i bardzo wygodne samochody 9 osobowe w nadwoziu bus. Są to nowe samochody Opel Movano przystosowane od transportu pasażerskiego na krótkich i długich trasach. Takie samochody można u nas wypożyczyć już od 1 do nawet 30 dni w bardzo atrakcyjnych cenach. To znakomita okazja na to, aby wspólnie z rodziną pojechać na udane wakacje jednym samochodem.

Poznaj zalety wypożyczenie busa na wakacje

·         Ekonomia – jednym busem może podróżować aż 9 osób jednocześnie. Dodatkowo, samochód posiada bardzo przestronny i ładowny bagażnik, który bez trudu pomieści wszystkie walizki i torby podróżne. Dzieląc koszt wynajmu i paliwa na wszystkich uczestników wyprawy, taka opcja jest znacznie bardziej korzystna niż jazda kilkoma samochodami osobowymi.

·         Bezpieczeństwo – samochody z wypożyczalni, również busy 9 osobowe są pojazdami nowymi, utrzymywanymi w doskonałym stanie technicznym. Dodatkowo, każdy z wynajmowanych samochodów posiada kompletne ubezpieczenie w maksymalnym zakresie. Obejmuje ono również opcję asisstance w kraju i Europie.

·         Komfort – podróżowanie wypożyczonym busem na długich dystansach jest bardzo wygodne. Dlaczego? Z uwagi na dużą przestrzeń, którą do dyspozycji ma każdy z pasażerów. Ponadto osobowe busy z wypożyczalni wyposażone są w ergonomiczne fotele z regulacją i pasami bezpieczeństwa. Ponadto kabina jest klimatyzowana, a przyciemniane szyby dodatkowo podnoszą komfort podróży. Również kierowca może liczyć na maksimum wygody za sprawą amortyzowanych foteli i systemów wspierających bezpieczeństwo jazdy.

Czy należy o czymś pamiętać, kiedy planuje się wynajem busa na wakacje? Oczywiście że tak.

·         Wczesna rezerwacja – co roku coraz więcej osób zainteresowanych jest wynajmem busa na wakacje. Wypożyczalnie samochodów przyjmują rezerwacje na ich wynajem z dużym wyprzedzeniem, nawet od początku roku. Jeżeli i Ty planujesz wypożyczenie busa i pojechanie nim na urlop, zarezerwuj samochód już wczesną zimą.

·         Ubezpieczenie – planując wyjazd samochodem z wypożyczalni do krajów, które nie należą do Unii Europejskiej, np. do Albanii, koniecznie należy zadbać o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zielona Karta. Bez tego ubezpieczenia nie będzie można przekroczyć granicy takiego kraju. Ubezpieczenie może zapewniać wypożyczalnia lub można je zakupić we własnym zakresie. Koszt takiego ubezpieczenia nie powinien przekroczyć 50 złotych.

Powrót do pełnej listy aktualności

Zarezerwuj samochód dostawczy lub osobowy

Za pomocą poniższego formularza możesz szybko zarezerwować wybrany samochód, zadać pytanie o dostępność auta lub uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Odezwiemy się w ciągu kilku chwil!