ckcorp.auto.pl - wypożyczalnia samochodów - logo
ckcorp.auto.pl - menu

Zalety korzystania ze sprawdzonego wynajmu aut

Dobrze współpracować z firmami, których jesteśmy pewni i mamy do nich zaufanie. Dotyczy to również wypożyczalni pojazdów osobowych. Tworzenie trwałych relacji biznesowych przynosi wiele wymiernych korzyści. W tym artykule chcemy przedstawić najważniejsze zalety, wynikające ze współpracy z autowypożyczalnią samochodów CK Corp.

Dostęp do samochodów w korzystnych cenach

Stali klienci naszej wypożyczalni, mogą liczyć na specjalne traktowanie. Jest ono widoczne między innymi w bardzo atrakcyjnych cenach za wynajem aut. Regularnie korzystający z naszych usług klienci, mogą spodziewać się korzystnych rabatów od cen katalogowych. Poziom udzielanych zniżek zależy między innymi od dotychczasowej współpracy, a także od czasu, na jaki samochód będzie wypożyczany. Prosimy pamiętać, że przed każdym wypożyczeniem samochodu warto zapytać o aktualne promocje i inne korzyści, wynikające ze współpracy z nami.

Bezpieczne i nowe samochody

Wypożyczalni samochodów CK Corp doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo dla klientów. Jazda nowymi samochodami, utrzymanymi w doskonałym stanie technicznym to nie tylko najwyższy możliwy komfort, ale również gwarancja bezpiecznego dotarcia do celu. Prowadząc wypożyczalnię od długiego czasu, opracowaliśmy sprawdzony model biznesowy i politykę rozwoju, którą konsekwentnie realizujemy. Regularnie wymieniany posiadane samochody na nowe, starając się by nie były one starsze niż 4 lata. Dodatkowo każdy z posiadanych przez nas samochodów jest regularnie serwisowany, zgodnie z zaleceniami producenta. Bez obaw pozwala to nimi wyruszyć nawet w najdłuższą podróż.

Dodatkowe udogodnienia dla wypożyczających samochody

W wypożyczalni CK Corp wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując wiele innych usług. Niektóre z nich to:

·         Indywidualne ustalenie miejsca odbioru i zdania samochodu – nie zawsze nasi klienci mogą odebrać lub oddać samochód w siedzibie firmy. W takich przypadkach wykazujemy się elastycznością i podstawiamy auto pod wskazane miejsce lub odbieramy go z lokalizacji, która jest najwygodniejsza dla klienta.

·         Dodatki do samochodu – podróżowanie z dzieckiem wymagającym fotelika? Nawigacja z aktualnymi mapami, ułatwiająca wyjazd za granicę? A może wynajęcie samochodu dostawczego do samodzielnej przeprowadzki z możliwością wypożyczenia pasów transportowych? Dla nas nie ma zadań nie do wykonania. Wszyscy klienci mogą liczyć na maksymalne zaangażowanie naszej wypożyczalni w zapewnienie 100% satysfakcji z korzystania z naszych usług.

·         Dogodne formy płatności – wynajem samochodu mogą Państwo opłacić wszystkimi popularnymi formami płatności, czyli gotówka lub karta kredytowa. Stali klienci biznesowy mogą liczyć na płatności na podstawie faktury, z kilkudniowym odroczonym terminem płatności.

Wypożyczalnia samochodów CK Corp zaprasza do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i klientów biznesowych: firmy, serwisy samochodowe, a także towarzystwa ubezpieczeniowe, poszukujące dostawcy samochodów zastępczych na czas naprawy.

Powrót do pełnej listy aktualności

Zarezerwuj samochód dostawczy lub osobowy

Za pomocą poniższego formularza możesz szybko zarezerwować wybrany samochód, zadać pytanie o dostępność auta lub uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Odezwiemy się w ciągu kilku chwil!